Индекс


Ссылка на сообщениеhttp://forum-zavtra.org/msg.php?id=3689
Дата сообщенияСреда, 7 Август 2019 10:34
АвторАндрей (бухгалтер)
Любителям украинского языка
Іспанський готель підтримує тероризм?

Міжнародним скандалом завершилася вечеря в одному з готелів на узбережжі Коста-Дорада. На чемне прохання прибрати російський прапор із зони відпочинку українців, що безпосередньо постраждали від російської агресії, адміністратор ресторану висміяв гостей і підтвердив підтримку вбивства українців росіянами.

Кілька українських родин в готелі «Best San Francisco» в місті Салоу, Іспанія, зауважили величезний прапор Росії на спільній вечері у ресторані. Аби не розпалювати міжнародної ворожнечі і не провокувати скандал, що вже почав зароджуватися між гостями, кілька українців попросили адміністратора прибрати прапор, аби родини, в яких є загиблі від рук російських військових не почувалися жахливо під час вечері. Втім, адміністратор, вочевидь, виявився гарячим прихильником російської політики, бо в грубій формі відмовив гостям, додавши, що його позиція – це позиція всієї Іспанії.

Чи всієї – невідомо, але що готель «Best SAN Francisco» однозначно виішений українськими смертями, стало зрозуміло досить швидко – згодом до суперечки на рецепції приєдналися громадяни Росії, котрих адміністрація попросила особисто розібратися з шокованими українцями. Аби яскравіше продемонструвати зневагу до громадян України, на розважальному вечорі біля басейну готеля аніматори почали виконувати військові російські пісні.

Представники туроператора JoinUp, що запропонували українцям цей готель, порадили філософськи поставитися до образ і цькування, а на прохання поміняти готель на три доби, що лишилися, проанонсували гостям штрафи за зняття броні.